Hledáte kvalitní autoservis v Plzni?

Jsme členem mezinárodní sítě profesionálních autoservisů Q-SERVICE

Členové Q-SERVICE jsou pouze špičkově fungující servisy, které trvale plní standardizovaná kritéria a vycházejí zákazníkům maximálně vstříc. Zkušení a vyškolení mechanici v plzeňském autoservisu Auto Horský používají při opravách nejmodernější servisní vybavení a kvalitní náhradní díly. Cenu opravy a servisních služeb se dozvíte předem na základě časových norem a technologických postupů stanovených výrobcem vozidla. Nejenže předem víte, kolik zaplatíte za náhradní díly a opravu, ale navíc můžete bez obav servisovat i auto v záruce. Garantujeme prvotřídní kvalitu každé opravy.
Rádi byste využili našich služeb s garancí kvality? Neváhejte nás kontaktovat!


Štítky: autoservisautosalonplzeň

Adresa

Skladová 17,
Plzeň-Koterov
32600

Telefon

+420 730 105 935

Provozní doba

Po – Pá : 07:00 – 16:30
So : Zavřeno
Ne : Zavřeno
 

Jsme členem sítě Q-SERVICE

q-serviceQ-SERVICE svým zákazníkům zaručuje odbornou opravu jejich automobilu na úrovni autorizovaných autoservisů. Proškolený personál používá při opravách nejmodernější servisní vybavení a kvalitní náhradní díly. Cena opravy a servisních služeb je přesně stanovena na základě časových norem a technologických postupů stanovených výrobcem vozidla.

To znamená, že zákazník nejen předem ví, kolik zaplatí za náhradní díly a opravu, ale navíc může bez obav servisovat i auto v záruce.

Q-SERVICE = to jsou autoservisy se značkou kvality!